Zahrada

Přiznejme si to - i malá vířivka je naprosto boží. Co může být lepšího, než po náročném dni skočit do vyhřáté vířivky? Co třeba skočit do vyhřáté vířivky s partou přátel? Takový luxus si může dovolit málokdo - obzvlášť, pokud chce opravdu kvalitní vířivku. V tomto článku vám dáme tip na jedny z těch nejlepších vířivek na světě. A třeba se pro ně i rozhodnete.

Štítky: hydropool vířivky domácí vířívka venkovní vířivka luxusní vířivky

Pokračovat ve čtení

Pivní sety využijí jak majitelé veřejných prostor, tak i obyčejní lidé, kteří shánějí pěkné posezení na zahradu. Jsou alternativou obyčejných laviček, u kterých se dá pohodlně jíst, hrát stolní hry a nebo si jenom povídat s přáteli. O těchto a dalších důvodech budeme mluvit v tomto článku.

Štítky: forplast pivní sety lavičky se stoly zahradní sety

Pokračovat ve čtení

Venku trošku zafouká a váš plot leží na zemi? To dokáže naštvat. Hlavně, když jste několik dní předtím strávili vykopáváním a litím základů pro sloupky a další dny upevňováním pletiva. A teď to musíte dělat všechno znovu. Ale nebojte, máme pro vás řešení!

Štítky: podhrabové desky desky pro ploty držák podhrabové desky dobeš kovovýroba dobeš dobeš ploty dobeš plotové centrum

Pokračovat ve čtení

Domácí zelenina, krásné květiny, odpolední chvíle odpočinku, to vše může znamenat skleník. Váháte však, jestli zvolit sklo, plastové desky či možná dokonce fólii? Nenechte se zmást řečmi okolí a přečtěte si, jakými vlastnosti jednotlivé druhy vlastně disponují a který materiál je pro vás tedy nejlepší.

Pokračovat ve čtení

Přemýšlíte, čím byste dovybavili svůj rodinným dům? Existuje hned několik variant, můžete například postavit zahradní pergolu, novou garáž, nový plot nebo bránu, ale také zahradní vířivku nebo bazén. Zalíbila se vám vířivka? Není divu, jen málokoho by to nechalo chladným. Taková vířivka přímo pod vlastní střechou je dobrá věc a v dnešní době ani tak nákladná. Dokonce existují varianty tzv. Swim spa, tedy kombinace vířivky a bazénu. 

Pokračovat ve čtení

  • Termostavby
  • Zahrada

Ploty od Dobeše, záruka spokojenosti

Stojíte před rozhodnutím, jak zabezpečit pozemek a majetek před nenechavci? Nejlepší volbou je klasický plot, který jasně vytyčí hranice vašeho pozemku a v případě vyšších plotů i zamezí snadnému vniknutí do objektu. Tento článek vám pomůže vybrat nejvhodnější typ plotu, protože na trhu je opravdu rozmanité množství plotových variací. Každý má na plot jiné požadavky, takže pojďme se podívat a udělat si v tom trochu jasno, než se definitivně rozhodnete a učiníte rozhodnutí na pár let.

Pokračovat ve čtení

  • Termostavby
  • Zahrada

Zastřešte své posezení pergolou

Máte rádi zahradní posezení, ale přímo nesnášíte situaci, kdy vám tuto chvíli překazí přeháňka nebo bouřka? Chtělo by to nějakou tu střechu nad hlavou. Nejvhodnější bude postavit si pergolu, která nám umožňuje využívat zahradní posezení i ve chvíli, kdy počasí nepřeje.

Pokračovat ve čtení

  • Termostavby
  • Zahrada

3 důvody, proč chtít zimní zahradu

zimni-zahrada.jpg

Zima je naštěstí za námi, předpověď počasí slibuje krásné jarní teploty a většina zahrádkářů již začala pracovat na svých zahradách, na kterých tráví většinu volného času. Když se opět vrátím k zimnímu období, jedná se o období, ve kterém na zahradu vstoupit nemůžeme, a tak musíme hledat jiné aktivity. V případě, že vlastníme rodinným dům, řešením, jak uspokojit svou zahrádkářskou „touhu“ je pořízení zimní zahrady.

Štítky: zahrada zimní zahrada thermont

Pokračovat ve čtení

Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo