LED reklama v interiéru

V naší společnosti stále panují názory, že interiérová reklama je pouze pro společnosti s B2C modelem prodeje, že u B2B se to nevidí. Opak je ale pravdou a i pro firmy, které nenabízí své produkty či služby konečnému zákazníku, ale třeba velkým firmám, může i interiérová LED reklama pomoci.

interiérová LED reklama v obchodním domě

V interiéru reklama samozřejmě není tolik viditelná, jako reklamní pylony, které stávají před sídlem firmy, ale i tak se jedná o potencionálně mocný nástroj, díky kterému je možno při vyjednávání s obchodními partnery převrhnout jazýček vah na Vaši stranu.

Představte si situaci, ve které si pozvete na schůzku člověka, se kterým plánujete uzavřít výhodné partnerství. Nicméně Vaše společnost nemusí být ani tak známá, má jen omezené možnosti marketingu, protože to se v několika B2B firmách prostě stává, a i když můžete být na trhu pár let, tak se Vám pořád nepovedl žádný větší průlom, který by firmu pozvedl jinam. Pokud máte kancelářské prostory, vyvěste si tam blikající logo, nejlépe do zasedací místnosti, ve které se budou odehrávat Vaše vyjednávání. Člověk, kerý byl na schůzku pozván, si bude při pohledu na LED logo personifikovat Vaši společnost, nasadí jí lidskou tvář a ani s Vámi tak nebude jednat jako s nějakým byrokratickým kolosem. Proč by taky nevěřil společnosti, které věříte Vy natolik, že ji necháváte hrdě a s blikotem viset nad hlavami? 

LED reklama v interiéru

 Výhody LED reklamy v interéru

  • může Vám pomoci s poměrem úspěch/neúspěch
  • zkrášluje prostředí, pokud je vybírána střídmě
  • konkurence Vám ji bude závidět

Reklamní LED panely v interiéru často vídáme i v obchodních domech a taky to tím pádem hodně přidává na pocitech, že jsou obchoďáky tím neblyštivějším, co se v kapitalistické společnosti nachází. Samozřejmě všeho s mírou. Představte si Vaši společnost jako Vánoční stromeček. Když jej neobvěsíte světýlkama, tak bude vypadat, jako každý jiný strom, kterých je v lese spousta. Na druhou stranu se při přemrštění světelných reklam bude zdát, že Vám jde jen o ta světýlka a člověk neuvidí kmen Vaší společnosti. Každopádně LED reklamu v interiéru je lepší mít, než nemít.

(Average rating NAN on 0 rating)
Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4