Interiér

  • Broněk Pavelka
  • Interiér

Jak na vybavení koupelen? Tipy a rady

Vybavení koupelny není tak úplně jednoduché, jak se může zdát. Předchází tomu spousta plánování, přemýšlení o rozmístění jednotlivých kusů nábytku a samozřejmě také samotný výběr. Nachystali jsme si pro vás několik rad, díky kterým zvládnete vybavit svou koupelnu levou zadní.

koupelnová stěna

Pokračovat ve čtení

Do průmyslového provozu můžete zvolit nespočet různých podlahových materiálů. Máte na výběr z epoxidových a polyuretanových stěrek a mnohem více. Jsou ale odvětví, která vyžadují aplikaci antistatické podlahy. Pokud si nejste touto volbou ještě úplně jistí, pokračujte ve čtení a dozvíte se víc.

Pokračovat ve čtení

Vytápění pomocí krbu nebo kamen

Rozhodli jste se skoncovat se zemním plynem nebo elektrickou energií k vytápění svého domu nebo chaty? Chcete navozovat příjemnou atmosféru praskajícího ohně? Tak jste tady správně, v tomto článku se budeme detailně zabývat výběrem krbu. Zejména zmíníme parametry, na které je dobré se zaměřit, aby bylo vytápění krbem nebo kamny efektivní.

Pokračovat ve čtení

3D plastické nápisy

Dnešní svět se točí kolem peněz, to je nám všem známo. Nicméně občas je obtížné najít zákazníka a prostě to chce nějakou přidanou hodnotu, dobře odvedená práce už málokdy stačí a poptávky se nehrnou tak, jak by dle zásluhy měly. A co s tím dělat? Buďte vidět.

plastický nápis na fasádě budovy

Pokračovat ve čtení

LED reklama v interiéru

V naší společnosti stále panují názory, že interiérová reklama je pouze pro společnosti s B2C modelem prodeje, že u B2B se to nevidí. Opak je ale pravdou a i pro firmy, které nenabízí své produkty či služby konečnému zákazníku, ale třeba velkým firmám, může i interiérová LED reklama pomoci.

interiérová LED reklama v obchodním domě

Pokračovat ve čtení

Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4