Výstavní vitríny

Vitríny jsou skvělý vynález. Umožňují chránit vystavené předměty před prachem a zároveň na ně pořád vidíte. Chcete vědět víc?

Výstavní vitríny můžete použít opravdu kdekoliv. Z amerických filmů určitě víte, že se často objevují ve školách pro vystavování trofejí a úspěchů studentů. Hodí se také do muzeí, kde vystavené inzeráty potřebují neustálou ochranu a zároveň je potřeba, aby byly vidět ze všech stran. Vitríny mohou mít mnoho podob. Nejčastěji vídáme obyčejné kvádrové, buď jednodveřové, nebo dvoudveřové. Věděli jste ale, že si můžete pořídit také vitríny v atypických tvarech? Protože se často vyrábějí na míru, není problém vytvořit vitrínu, které má podstavec ve tvaru mnohoúhelníku, nebo která je koncipovaná tak, aby perfektně vyplnila požadovaný prostor. Často si také můžete vybrat, jestli chcete, aby vaše vitrína měla vespod skříňku či nikoliv.

Už jsme zmínili, že se vitríny často vyrábějí na míru. Můžete si tak sami vybrat barvu rámu vitríny a v případě potřeby také rozměry a počet polic ve skříňce. Samozřejmě také požadovaný tvar, aby vitrína přesně zapadla do prostoru a perfektně jej doplnila. Výroba na míru je z hlediska rozměrů obzvláště důležitá v malých prostorech, kde potřebujete ušetřit co nejvíce místa.

Samozřejmě i vitríny mají své výhody i nevýhody. Výhody jsou určitě rozšířená výroba na míru, možnost vystavit požadované věci tak, aby na ně bylo vidět ze všech směrů a zároveň se nemohlo stát, že o ně přijdete. Zároveň udržují věci čisté, zamezují přístupu prachu a tedy usnadňují péči. Oproti tomu stojí několik nevýhod. Vitríny jsou sice skvělé, ale pořád je to jenom sklo (i když mnohokrát tvrzené), takže pokud pořizujete vitrínu do veřejných prostor z toho důvodu, abyste vystavili hodnotné věci, doporučujeme pořídit také nějakou formu ochrany. Pokuste se také zamezit kontaktu lidských rukou s vitrínu, protože na skle lehce vznikají otisky prstů, které snižují nejen dojem z vystavených exponátů, ale také viditelnost. 

Ceny vitrín se různí podle rozměrů, použitých materiálů a také tvaru podstavy. Protože se často jedná o výrobu na zakázku, neuvidíte přesnou cenu, ale pouze orientační. Je proto důležité výrobce kontaktovat a sdělit mu přesné požadavky, aby vám mohl vystavit přesnou cenovou nabídku.

(Average rating NAN on 0 rating)
Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4