Ostatní

Mytí oken ve výškách ve Zlíně nebylo nikdy jednodušší a to díky firmě Clean Zlín, která zabezpečuje své služby ve Zlíně a jeho okolí. Pokud potřebujete zkrášlit exteriér Vaší budovy, čištění oken zajistí Vaší budově správnou vizáž. Vybavení pro mytí oken ve výškách se dostane na každé potřebné místo, přičemž soukromí klienta je plně zachováno.

Pokračovat ve čtení

  • Broněk Pavelka
  • Ostatní

Čerpadla pro domácnost i pro průmysl

Už jste si někdy říkali, že by se vám hodilo čerpadlo? My ještě také ne, ale stejně je dobré nějaké mít. Mohou se hodit jak do průmyslu, tak i do domácnosti při menších vodních nehodách. Dnes si o nich řekneme něco víc.

Pokračovat ve čtení

  • Broněk Pavelka
  • Ostatní

Domácí vodárna pro rodinný dům i na chatu

... a nejen tam. Používat domácí vodárnu je ekonomicky efektivní a s příchodem větších a větších such, kdy se voda zdražuje, je lepší se napojit na vlastní zdroj vody, tedy buďto na studnu, na vrt nebo třeba na říčku, co protká vaším pozemkem.

domácí vodárna Calpeda

Pokračovat ve čtení

  • Broněk Pavelka
  • Ostatní

Městský mobiliář je tváří obcí

Okrášlit obce a udělat je originálními a atraktivními pro oko návštěvníků i stálých rezidentů je nelehký úkol, který je většinou přerozdělen mezi více složek. Co všechno patří do městského mobiliáře, kde tyto položky pořídit a na co si dát pozor?

městský mobiliář firmy Forplast

Pokračovat ve čtení

Nová průmyslová podlaha, zlý sen všech majitelů skladů, výrobních hal a jiných prostor, kde je kladen velmi vysoký důraz na perfektní kondici povrchu podlahy. Proč je rekonstrukce takovým strašákem? Většinou totiž takový zásah znamená omezení výroby na pár dnů a vystěhování veškeré technologie. Každá hodina odstávky znamená ztráty na zisku a každé stěhování je riziko poškození drahého technologického vybavení. Tento článek je o tzv. epoxidových stěrkách a nátěrech, které opraví podlahu, mají perfektní užitné hodnoty a nejsou tak nákladné jako jiné metody opravy průmyslových podlah.

Pokračovat ve čtení

Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4