• Broněk Pavelka
  • Ostatní

Na co jste rozhodně zapomněli při svém posledním gruntování.

čištění umělého trávníku

Kdo ještě nemá za sebou jarní úklid? Nepanikařte, máme pro vás seznam věcí, které se při jarním úklidu podceňují. Od čištění umělého trávníku až po rychlovarnou konvici.

 

Čištění umělého trávníku

Zajímá vás, jak si vyčistit umělý trávník? Nebo si váš přítel stěžuje, že na své chalupě, kde má malé golfové hřiště začíná být těžké hrát? Poraďte tomu chudákovi, jak na to má jít!
Naším tipem je pravidelně umělé povrchy udržovat již od začátku. Je totiž cenově výhodnější a efektivnější je udržovat a čistit, než po desítkách let pořídit kompletně nové, přičemž se na něm už spoustu let nedá vůbec hrát. Podle intenzity opotřebení je třeba řešit údržbu jednou, až dvakrát ročně.

 

Čištění rychlovarné konvice

Často opomíjené místo, kde se usazuje vodní kámen. Pravidelně svou konvici uveďte do původního stavu tím, že do konvice s minimem vody nasypete půl lžičky kyseliny citronové a uveďte do varu. Případně proces opakujte. Poté konvici zevnitř pořádně vydrbejte, opláchněte a nechte vysušit. Je lepší další následný var vylít, kdyby zbyly ještě kyselé tóny ve vodě.

 

Otevřete svůj stolní počítač

Vypnuty a vychladlý stolní počítač má bočnice, které sundáte a budete se divit, kolik prachu nejspíš máte uvnitř. Tento prostor můžete úzkým nástavcem vysavače opatrně vysát a suchým hadříkem se dostat do menších prostorů, ale nikdy nepoužívejte mokré, či alkoholové čističe. Stačí na sucho odstranit prach. Váš počítač pojede rychleji a nebude se tolik přehřívat.

(Average rating NAN on 0 rating)
Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4