• Broněk Pavelka
  • Ostatní

Mytí oken ve výškách Zlín: rozzářete exteriér Vaší budovy

Mytí oken ve výškách ve Zlíně nebylo nikdy jednodušší a to díky firmě Clean Zlín, která zabezpečuje své služby ve Zlíně a jeho okolí. Pokud potřebujete zkrášlit exteriér Vaší budovy, čištění oken zajistí Vaší budově správnou vizáž. Vybavení pro mytí oken ve výškách se dostane na každé potřebné místo, přičemž soukromí klienta je plně zachováno.

Proč využívat mytí oken ve výškách?

Při mytí oken ve výškách firma Clean Zlín využívá vlastní horkou vodu, která dosahuje teploty až 80 °C. Tato teplota umožňuje povrch dokonale odmastit a zároveň zbavit extrémního znečištění. Tato voda není pouze horká, ale je také demineralizovaná neboli zbavená přebytečných minerálů a bakterií. Takto upravená voda na sebe umožňuje lépe vázat nečistoty a proto mytí oken ve výškách dosahuje nejlepších výsledků.

Mytí oken ve výškách není pouze služba pro čištění oken!

To, že se služba zabývá čištěním oken je z názvu zcela zřejmé, avšak samotná služba nabízí mnohem víc. Kromě znečištěných oken Vám bude vyčištěn i zašlý rám. Dále je možné službu využít pro vyčištění prosklených ploch a výloh, reklamních bannerů nebo dokonce Vašich solárních panelů.

Jaké výhody přináší mytí oken ve výškách?

Jak již bylo zmíněno, díky kombinaci horké a demineralizované vody můžete očekávat lepší čistící účinky. To znamená, že čištění nezanechá žádné skvrny a umytý povrch zůstane déle čistý. Navíc při mytí oken ve výškách se využívá vybavení, které je v souladu s přírodou a neobsahuje žádné přebytečné chemikálie. Zjednodušeně řečeno je služba ekologická.

Jaké další služby kromě mytí oken ve výškách si můžete objednat?

Pokud mytí oken ve výškách není služba, kterou hledáte, můžete se podívat na další služby firmy Clean Zlín. Mohlo by Vás zajímat čištění koberců a čalounění, strojové čištění podlah, výškové vysávání, úklid společných a kancelářských prostor, postavební úklid, vysokotlaké čištění, úklid domácností nebo odstranění plevele bez chemikálií.

(Average rating NAN on 0 rating)
Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4