• Broněk Pavelka
  • Střechy

Kde všude se využívají montážní plošiny?

montážní plošina

Montážní plošiny, vysokozdvižné plošiny, výškové plošiny i pracovní plošiny. Všechny tyto názvy označují to samé vybavení, které je nezbytné pro většinu výškových prací. Jaké pracovní obory je využívají a jaké druhy těchto plošin existují?

Řemeslné práce

- ať už hydraulické, nůžkové, či kloubové, naleznou uplatnění v množství řemeslných pracích - natěrači, opraváři a údržbáři střech. Zkrátka kdekoliv, kde práce trvá kratší dobu, než by se vyplatilo pro ni stavět lešení. Stačí pouze přivést přívěsnou plošinu za pracovním vozidlem a můžete pracovat.

Instalační práce

- vnitřní i vnější instalace, obzvláště ve velkých pracovních a průmyslových halách by na běžném žebříku nebyla možná. Pracovníci často musí do výšky instalovat těžká zařízení a potřebují jistotu stability pro sebe spolu s váhou zařízení.

Záchranné akce, včetně hasičských zásahů

- často se hasiči ocitnou v situaci, kde musí využít pracovních plošin. Nejčastěji pro vyprošťování z vysokých budov, ale také ve spolupráci s policií v případě požáru či ohrožení na životě.

Filmařské práce

- často využívané jsou speciální plošiny pro umístění kamer, osvětlení a dalších příslušenství pro natáčení.

Manipulace a úpravy stromů

- na vysoké stromy je lepší si vzít plošinu obzvláště, pokud potřebujete motorovou pilu na úpravu větví, nebo je řezat po částech.

(Average rating NAN on 0 rating)
Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4