MAGAZÍN O STAVBÁCH

  • Broněk Pavelka
  • Web

Posilovna pro zaměstnance

Na spokojenost zaměstnanců má vliv mnoho faktorů. Není to jenom plat, pracovní prostředí a vztahy ve firmě, ale také doplňující služby, které mohou zvýšit jejich výkonnost a motivaci. K takovým službám patří například firemní posilovna.

Vlastní místo na cvičení se hodí do jakéhokoliv odvětví. Ať už vlastníte průmyslovou firmu, nebo vaši zaměstnanci pracují v kanceláři, mít místo pro aktivní odpočinek ocení všichni. Ještě lépe, pokud je přímo ve firmě a zaměstnanci si tak můžou dát přestávku a znovu nabrat síly k práci. Už jste rozhodnutí o tom, že si posilovnu pořídíte, ale nevíte jak začít? S tím vám pomůžeme.

Důležitou součástí každé posilovny je podlaha z kvalitního materiálu, která musí být schopná unést těžké posilovací stroje a časté padání činek. Skvělým řešením je epoxidodová podlaha, která všechny tyto nároky s přehledem splní. Navíc je relativně levná, takže vám zůstanou potřebné zdroje na nákup veškerého vybavení.

A i s tím vám umíme poradit. Ať už potřebujete trenažery, posilovací stroje, nebo jenom činky, doporučíme vám obchod Fitness ČR, který nabízí profesionální přístroje a jiné pomůcky pro vaši posilovnu. Jejich sortiment je opravdu široký, takže si můžete sestavit firemní posilovnu přesně podle vašich představ. Mohou vám dodat také potřebnou sportovní výživu a v případě potřeby i oblečení.

(Average rating NAN on 0 rating)
Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4