Chraňte se před požárem

Požáry jsou velmi nebezpečné jak pro lidi, tak pro budovy. Hrozí ztráty na majetku i na životech a poroto je dobré se proti takovým událostem co nejlépe chránit. A začít rovnou u dveří.

Jasnou volbou jsou protipožární dveře. Je to typ dveří, který rozděluje budovy na jednotlivé požární úseky a tím brání požáru v tom, aby se rozšířil po celém objektu. Tím dochází k minimalizaci škod. Dveře se vyrábí jak posuvné, tak otočné a můžete si tak vybrat, jaké jsou ty nejlepší pro vás a vaši budovu. Využití najdou dveře proti požárům snad ve všech typech veřejných budov. Běžně je uvidíte v hotelech, nemocnicích, školách i logistických a průmyslových centrech. Vidíte, že se používají tam, kde se pohybuje velké množství lidí a kde hrozí opravdu velké nebezpečí vznícení. Tím, že dveře rozdělí budovu na mnoho úseků, se riziko šíření vzniklého požáru omezí na minimum. Díky tomu, že jsou protipožární dveře využitelné v tolika typech budov, se vyrábějí v různých stylech, barvách i rozměrech. Ve většině případů přímo na míru.

Požární dveře otevíravé

 

My doporučujeme protipožární dveře od firmy SPEDOS. Jejich dveře mají v kategorii EW a EI požární odolnost 15 až 30 minut. Nabízejí také kouřotěsné provedení. Dveře jejich výroby jsou navíc certifikovány v České republice i na Slovensku. Kromě samotné výroby nabízejí také dlouhodobý servis v Česku i na Slovensku a to naprosto kdykoliv. Pro maximální prodloužení životností vašich dveří a zajištění jejich nejlepšího fungování také provádějí pravidelné kontroly provozuschopnosti.

(Average rating NAN on 0 rating)
Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4