Dveře nejdou zavřít – co dělat teď?

Mít své vlastní místo, kde můžete pobývat, je základem každé spořádané rodiny. Krásný a vybavený dům tvoří domov a rodina v něm sdílí různé zážitky a spoustu pozitivních emocí. Ne vždy je ale tráva zelená a a dům, který nemá žádné interiérové dveře je buďto sídlem agentů anebo jinak divný. Minimálně na záchodě je každý vděčný za své soukromí a za to, že se může zavřít a mít místnost jen pro sebe.

nedovíravé dveře

Vyjma záchodu by měla být většina místností vybavena v místě vchodu dveřmi, které jsou uzaviratelné a mají schopnost oddělovat váš osobní prostor od jiných. Co ale pokud dveře začaly tuto schopnost postrádat a odmítají se zavřít? Je několik možností, které to mohou zapříčinit.

Problémy se zavíráním dveří

Dveře dřou o futra

Dveře jsou jednoduše buďto moc velké na to, aby se vešly do futer anebo se roztáhly anebo jsou na futrech špatně umístěné panty. Jak něco takového vyřešit? Provizorní řešení, které vás bude možná stát nová futra je ohnout panty ve směru, který nám vytvoří více prostoru (pokud jsou dveře velké jenom jedním směrem) anebo koupit nové dveře, které přesně odpovídají rozměrům futer. Další možnost je dveře vyhodit a pověsit na futra korálky.

Dveře dřou o podlahu

Dveře jsou příliš svěšené , panty byly nainstalovány moc nízko nebo těžká váha dveří posouvá celou stěnu o patro níže. Řešení? Odřízněte kus koberce kolem dveří, vybruste podlahu nebo kupte nové dveře, které odpovídají rozměrům futer. Další možnost je dveře vyhodit a pověsit na futra korálky.

Straší mi v domě

Zlobivý duch stojí za dveřmi a ať se s ním přetahujete jak chcete, tak nemůžete dveře dovřít, na druhou stranu s nimi v noci hlasitě bouchá a když potřebujete na záchod ne a ne je otevřít. Jak si poradit s tímto? Zavolejte exorcistu nebo kněze anebo se přestěhujte. Další možnost je dveře vyhodit a pověsit na futra korálky. Alespoň si bude mít duch s čím hrát a vás bude uklidňovat příjemný zvuk cinkání.

Nové interiérové dveře?

Pokud se rozhodnete nakoupit nové interiérové dveře, tak z vlastní zkušenosti doporučuji Dřevoobchod Liška, konkrétně palubkové dveře. ne každému možná sedne jejich design, ale kvalitou si můžete být jisti.

Další aktuální články:

NOČNÍ VIDĚNÍ YUKON - KVALITNÍ LOVECKÉ VYBAVENÍ

 

(Average rating NAN on 0 rating)
Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4