Bioklimatické pergoly - revoluce ve stínění

Klasickým dřevěným pergolám již pomalu odzvonilo a do popředí se dostávají bioklimatické pergoly z hliníku. Okouzlí vás nejen svým minimalistickým designem, ale především unikátními vlastnostmi. Bioklimatické pergoly vás ochrání před slunečním svitem, deštěm i sněhem.

bioklimatická pergola

Jejich největší výhodou je unikátní systém stínění - naklápěcí lamely zajistí nejen ochranu před sluncem, ale napomáhají také k lepší cirkulaci vzduchu pod pergolou. V letních parních dnech vám pod pergolou bude pocitově lépe než kdekoli jinde ve stínu. V deštivém počasí je možné lamely sklopit do vodorovné polohy a vy tak budete ochránění před deštěm. Pergola je vodotěsná - voda z lamel je vedena do obvodového profilu a nosným sloupem je odvedena pryč (po naklonění lamel po dešti zůstanete v suchu).

Tyto bioklimatické pergoly se dodávají v nepřeberném množství rozměrů a řada dodavatelů nabízí i možnost atypických řešení. Pergolu lze přistavit ke zdi domu, ale může být i volně stojící - vytvoří tak zajímavou dominantu vaší zahrady. Obvodový rám lze doplnit o další prvky, jako například PVC či látkové rolety, nebo lze podél obvodu umístit posuvné prosklené stěny (čím si můžete vytvořit originální zimní zahradu).

(Average rating NAN on 0 rating)
Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4