Opláštění budov s Frigomontem

Realizace fasád je s novými a stále přibývajícími technologiemi stále jednodušší, zvláště na panelových domech. Tepelná izolace je jedním z důvodů, proč dochází k rekonstrukci fasád, ale jak zařídit fasádní systémy pro architektonické oříšky u firemních novostaveb? Přece jen opláštění budovy je první věc, které si všimnete, jak ji teda udělat zajímavou?

hliníkové sendviče – fasádní systém

Společnost Frigomont™ se realizací fasádních systémů zabývá již od roku 1997 a uskutečnila několik obrovských projektů, které jistě pohladí oko i duši. Vzhled těchto budov je futuristický a svou velkolepostí lákají davy zákazníků i zvědavých diváků. 

 

„Jak tyto fasády vznikají?”

Jedná se o hliníkové sendvičové panely, nebo také bond panely. Sendviče proto, protože jsou z obou stran kryté tenkými hliníkovými plechy a v středu mají polyetylenové jádro, které umožňuje unikátní izolační vlastnosti. Mezi největší výhody těchto panelů patří:

  • malá váha
  • odolnost proti slunci
  • odolnost vůči větru
  • hladký a lesklý povrch

„Mají hliníkové panely další výhody?“

Tyto panely se nejčastěji používají na budovy neobvyklých tvarů, takže je třeba zvolit materiál, který se za přirozených podmínek snadno modeluje, ohýbá stříhá a frézuje a na to tento materiál vystačí. Další výhodou je, že je možné tyto panely ukotvit všemi možnými způsoby, takže šroubování, kotvení nýty, svařování či dokonce lepení je vhodný způsob a na každou budovu je vhodný jiný technologický postup.

Sendvičové panely na kulaté budově

„V jakých barvách jsou tyto panely vyráběny?“

 Sendvičové bond panely jsou vyráběny ve všech odstínech RAL. Frigomont na své webové prezentaci disponuje vzorníkem barev, takže si můžete být naprosto jisti, že dostanete to, co si objednáte. A dále je možnost speciálního provedení povrchu, které také najdete na jejich internetových stránkách, vyrábí se ale pouze pro zakázky nad 400 metrů čtverečních.

„Proč si mám vybrat Frigomont?“

  • Už od roku 2002 je největším dodavatelem izolačních panelů v Čr
  • Je to česká společnost, která se prosadila na evropské scéně
  • Zhotovení od obsáhlého projektování až po vyhotovení

 

(Average rating NAN on 0 rating)
Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4