• Broněk Pavelka
  • Zahrada

Zahradní vířivka potěší všechny členy rodiny

Přemýšlíte, čím byste dovybavili svůj rodinným dům? Existuje hned několik variant, můžete například postavit zahradní pergolu, novou garáž, nový plot nebo bránu, ale také zahradní vířivku nebo bazén. Zalíbila se vám vířivka? Není divu, jen málokoho by to nechalo chladným. Taková vířivka přímo pod vlastní střechou je dobrá věc a v dnešní době ani tak nákladná. Dokonce existují varianty tzv. Swim spa, tedy kombinace vířivky a bazénu. 

Důvody proč koupit vířivku

Již od pradávna jsou známy léčebné a relaxační vlastnosti vířivých van. Původně byly pouze výsadou lázeňských komplexů nebo špičkových hotelů. Díky masivnímu rozšíření však došlo k poklesu ceny a mnoho lidí si začalo užívat odpočinku ve vlastních vířivkách u rodinných domů.

Než začnete přemýšlet, jakou vířivku koupíte, je žádoucí, abyste věděli, kam ji umístíte. Pokud se nepodaří najít vhodné místo, celé nadšení se rychle vytratí a investice přijde na zmar. Vířivka by měla být umístěna na takovém místě, které vás uklidňuje, je vám tam příjemně a lze jej snadno vytopit. Tyto tři aspekty jsou totiž důležité, aby vířivka splnila svůj účel. 

Vířivka vs. Swim spa

Vířivka je centrálně ovládaná koupací vana, vybavená vstřikovacím systémem s cirkulací vzduchu a vody pod tlakem, trysky se nacházejí na dně a po bocích vany. Primárním účelem této vany je poskytování masáží a celkové relaxaci organismu. Existují dva základní typy, v jedné můžeme sedět v druhé i ležet. 

Naopak Swim spa je kombinace klasické vířivky, popsané výše a plaveckého bazénu. Pro koho je určena Swim spa? Jednoduše pro všechny, kteří mají rádi teplou vodu, bubliny a plavání. Plávání je umožněno silným protiproudem, který si můžete nastavit. Takže není třeba se obávat utonutí. Vana je vyrobena z pevného akrylátu, což zaručuje vysokou výdrž a pevnost.

Cena

Při výběru zahradní vířivky nebo Swim spa je dobré nekupovat podezřele levné kusy. Mohlo by se totiž stát, že natrefíte na zajíce v pytli, který na vás vybafne vysokými režijními náklady, žádnou servisní sítí a žádnými náhradními díly. Proto je lepší volit vířivky renomovaných výrobců, kteří o své zákazníky pečují. 

TIP

Kdo se nevyzná na trhu s vířivkami a Swim spa, doporučím světového výrobce Hydropool, který pochází z Kanady. Výrobky této společnosti se pyšní vysokou kvalitou a jedinečnými patenty, které zaručují například:

  • Energetickou úspornost.
  • Dokonalou filtraci vody.
  • Mimořádně tichý chod.

 

(Average rating NAN on 0 rating)
Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4