• Broněk Pavelka
  • Zahrada

Domácí vířivka pro 8 osob - ideální na večírky

Přiznejme si to - i malá vířivka je naprosto boží. Co může být lepšího, než po náročném dni skočit do vyhřáté vířivky? Co třeba skočit do vyhřáté vířivky s partou přátel? Takový luxus si může dovolit málokdo - obzvlášť, pokud chce opravdu kvalitní vířivku. V tomto článku vám dáme tip na jedny z těch nejlepších vířivek na světě. A třeba se pro ně i rozhodnete.

Domácí vířivky můžete najít v mnoha různých stylech i rozměrech. Nejběžnější jsou ty čtvercové, které mají místa pouze na sezení. I malé vířivky ale najdete i s místy, na kterých se můžeme po náročném dni pořádně natáhnout. Při výběru záleží na vás a vašich potřebách. Nejmenší vířivky seženete už o délce strany dva metry. Pokud ale toužíte po té větší (a pokud jste klikli na článek s tímto názvem, tak předpokládáme že ano), budete muset počítat s o něco většími rozměry. Žádného velkého skoku se ale bát nemusíte, jedná se o rozdíl kolem padesáti centimetrů. S většími rozměry a větší kapacitou také dostanete mnohem větší počet masážních trysek, které se starají o maximální požitek z koupele.

domácí vířivky

Domácí vířivky mají obrovské cenové rozpětí. Těm méně náročným postačí i obyčejná levná nafukovací vířivka na lehké letní čvachtání. Pokud jste ale jedni z těch, kteří se vyžívají v luxusu a od vířivky požadují mnohem více, bude pro vás lepší investovat o něco více. Je to ale investice, která se do budoucna rozhodně vyplatí. Příkladem takových luxusních vířivek jsou ty od firmy Hydropool. Jsou známé po celém světě a je pro to dobrý důvod. Nejen že z nich luxus přímo vyzařuje, využívají také unikátní technologie, které se starají například o zachování teploty vody nebo o efektivní nakládání s energií. Nesmíme zapomenout ani na masážní programy, které byly vyvinuty tak, aby vám pomohly nejen z bolestmi, ale třeba také při vašem hubnutí. Samozřejmě také tvoří super místo pro vaše večírky. Dřevěný rám kolem vstupu do vířivky může sloužit také jako originální bar a samozřejmostí jsou také místa na reproduktory.

S Hydropoolem nešlápnete vedle. Pokud se o vlastnostech vířivky chcete přesvědčit na vlastní kůži navštivte showroom ve Zlíně nebo v Říčanech u Prahy.

(Average rating NAN on 0 rating)
Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4