• Broněk Pavelka
  • Zahrada

Viděli jste pivní set v akci? Určitě jej pořiďte!

Pivní sety využijí jak majitelé veřejných prostor, tak i obyčejní lidé, kteří shánějí pěkné posezení na zahradu. Jsou alternativou obyčejných laviček, u kterých se dá pohodlně jíst, hrát stolní hry a nebo si jenom povídat s přáteli. O těchto a dalších důvodech budeme mluvit v tomto článku.

Důvodů, proč investovat do pivního setu je mnoho. My vám představíme pár, které jsou zásadní pro nás. Vaše důvody se mohou lišit, ale třeba vás inspirujeme k tomu, si lavičku se stolem pořídit.

1. Letní večerní posezení

S létem přichází pravidelné grilování a s grilováním hromada jídla. A to je potřeba někam dát. Proč riskovat to, že se jídlo vysype na zem, nebo vám na klíně nechá červený popálený flek, když jej můžete pohodlně položit na stůl. Na stůl se toho také mnohem víc vejde. Nejde ale jenom o jídlo. Pokud máte rádi stolní hry, které se táhnou i dlouhé hodiny, určitě byste ocenili, kdybyste je mohli hrát venku. Když se večer ochladí, není nic lepšího. A stejně jako v předchozím případě to bude mnohem pohodlnější.

2. Spousta místa

Tady jde spíš o výhodu oproti stolům s malými židličkami. Díky tomu, jak se většina pivních stolů postavena - tedy dlouhý stůl a dlouhé lavičky - se na jednu stranu vejde velké množství lidí. A ty strany bývají dvě! Pokud nemáte moc velkou partu, nic vám nebrání si celou lavičku zabrat pro sebe a pořádně se na ni natáhnout.

3. Různá designová provedení

Pivní sety váš potěší i pokud patříte k lidem, kterým jde spíš o vzhled. Možná jste si říkali, že pivní sety nechcete, protože jsou všechny stejné - dřevěné se železnýma nohama. To vám ale hned vyvrátíme. Samozřejmě, klasika je mnohem běžnější, z části kvůli ceně. Za ty designové si sice připlatíte, ale pokud chcete perfektně sladit pivní set se zbytkem zahrady.

pivní sety akce

Tohle jsou naše důvody, proč jsme si sety oblíbili. Cenově vás sice vyjdou víc, než plastové stoly a židle, ale ta investice za to rozhodně stojí. Navíc pokud budete hledat, nějaké pivní sety akce určitě objevíte.

 

(Average rating NAN on 0 rating)
Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4