Servis vratových systémů a kde jej pořídit

Občas se stává, že dveře či vrata nejsou provozuschopné kvůli stěží předpokládaným problémům a to může vyvolat spoustu potíží, přeci jen jsou to vstupní prostory. U průmyslových závodů tímto vzniká ještě více potíží, kvůli odstávce a to může výrazně poznamenat hospodářský výsledek.

Servis vrat školenými profesionály

Poruchové systémy vrat

Turnikety a otočné dveře

U turniketů a otočných dveří to takový problém není, jelikož často bývají vybaveny bočními dveřmi, právě pro případ poruchy či jako nouzový východ, ale i tak se to nevidí rádo. Největší komplikace může nastat, pokud jsou otočné dveře poruchové právě v momentě, kdy se uvnitř nachází osoby. I takové situace mohou nastat a někdy to musí řešit někdo povolanější či dokonce hasiči. Tomuto lze ale částečně předcházet pravidelnými preventivními prohlídkami

Automatické dveře

Porucha automatických dveří také není příjemná. Naštěstí automatické dveře provází možnost manuálního otevření, aby se nemohlo stát, že by budova nebyla průchozí.

Garážová sekční vrata

Pokud nastanou komplikace při otvírání garážových sekčních vrat, pak je též nutná co nejrychlejší oprava. 

 

Opravy vratových systémů Spedos

Společnost Spedos a. s. má kromě své nabídky dveří a vratových systémů i možnost servisu. Pro minimalizování Vašich nákladů a zvýšení spokojenosti s postupem zajišťují servisní zásah do jednoho dne a to po celý rok včetně víkendů a svátků. Chlubí se největší servisní sítí, co se týče vratových systémů, v Česku i na Slovensku. Kromě opravy se též můžete domluvit na renovaci či revitalizaci. Profesionálně školení technici mají vždy v dodávce výběr nejporuchovějších dílů a jsou tedy schopni zasáhnout téměř kdykoliv. 

Kontroly provozuschopnosti 

Kromě havarijního servisu nabízí Spedos i pravidelné preventivní prohlídky.

  • prodlužuje výdrž systémů
  • zmenšuje riziko poruchy
  • oprava nalezených problémů ihned
  • 1-4 prohlídky za rok

Neváhejte se obrátit na společnost Spedos, pokud se obáváte poruch zařízení vratových systémů včetně protipožárních dveří. Prioritou pro firmu stále zůstává záruční servis na jeho kvalitu kladou obrovský důraz.

(Average rating NAN on 0 rating)
Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4