• Broněk Pavelka
  • Zahrada

Parková lavička s opěradlem na zahradu, proč ne?

Prázdniny nám začínají klepat na dveře a spolu s nimi taky pravidelné grilovačky na zahradě. Ty budou ještě příjemnější se super zahradní lavičkou.

kovová zahradní lavička

Kovová zahradní lavička je klasika. Snad každý, kdo vlastní zahradu, alespoň jednu takovou má a jestli ne, měl by to rychle napravit. V létě se totiž nic nevyrovná sezení na sluníčku s pořádně vychlazeným drinkem a knížkou. Lavičky se také hodí na grilovačky s přáteli, tam už jich možná ale budete potřebovat o něco více. Záleží na počtu lidí a také na množství pití. 

Často ale narážíme na puritány, kteří tvrdí, že že na zahradě můžete mít jenom specificky zahradní lavičky. S tím my zásadně nesouhlasíme a už delší dobu s takovými lidmi vedeme studenou válku. U nás bojujeme za to, aby lidé používali parkové lavičky na zahradách a zahradní lavičky v parcích bez toho, aniž by je někdo odsuzoval. Zde je našich pár důvodů, proč si za svým názorem stojíme.

  1. Je to jenom lavička 

Jasně, asi na ní hlavně přes léto budete trávit spoustu času a stane se jedním z nejvytíženějších kusů nábytku, ale pořád je to jenom lavička. Na zahradě se na ní sedí stejně dobře jako v parku nebo na nádraží. Nekažte si zážitek ze sezení kvůli prkotinám, lidi.

     2. Parkové lavičky bývají větší, než zahradní

V parku se totiž počítá s větším množstvím lidí, které musí jedna lavička pojmout a proto bývají větší a často také udrží větší hmotnost. Takže pokud patříte k fanouškům sezení na klíně, můžete lavičku zatěžovat jak chcete a nic jí to neudělá. A to se obzvlášť na větších zahradních oslavách velice hodí.

    3. Dva důvody stačí

Ne, vážně. Dva důvody nám opravdu stačí proto, abychom si za svým názorem stáli. Na lavičkách nikde není nálepka, že se jedno vyloženě o parkovou nebo zahradní. Nikdo nečeká, až si pořídíte parkovou lavičku a dáte si ji na zahradu, aby na vás mohl zavolat policii ze třech okresů. Pokud se vám zalíbila dětská lavička, není důvod, proč byste na ní nemohli sedět jako dospělák. Ve světě laviček nejsou žádná pravidla!

kovová zahradní lavička

(Average rating NAN on 0 rating)
Zaujal Vás náš web? Máte zájem o inzerci? Napište!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dodavatel webu: Agentura Weboo

Copyright © 2022 - created by Joomla4